Torres Santa Digna Cabernet Rose 75cl

Torres Santa Digna Cabernet Rose 75cl

Tšiili

Central Valley

S.V. Miguel Torres S.A.

75cl

8410113005366

13.0% vol

Geograafilise tähisega vein

Roosa

Kuiv

Kergelt täidlane

8 - 10 °C

Iseloomustus

Kirsipunase värvusega vein. Võimsas lõhnabuketis on selgesti tuntavad maasika ning ploomi aroomid, samuti greipfruut. Veinil on meeldiva happesusega täidlane maitse. Elegantne ja sensuaalne vein, mis päädib kauakestva järelmaitsega. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose sobib suurepäraselt aperitiiviks aga ka kuivatatud lihatoodete (nagu: sink, vorst ja salaami), erinevate pastade ning köögivilja roogade kõrvale. Suurepärane sobivus ka idamaiste toitudega.

Grill
Kala
Mereannid
Suupisted

Lisainfo

Torrese perekond on viinamarjakasvatusega seotud juba 17. saj. ning lisaks veinivalmistamisele Hispaanias, omandas Don Miguel Torres 1979. aastal Curico’s väikese veinikeldri olles esimene välismaalane investeerimaks Tšiili viinamarjakasvatusparadiisi. Miguel Torres Chile’t võib uhkusega nimetada tõeliseks pioneeriks Tšiilis olles esimene, kes tutvustas uusi veinivalmistamise tehnoloogiaid: võttis kasutusele roostevabast terasest mahutid ja Prantsuse tammevaadid. Lisaks on ta andnud suure panuse Tšiili veinide populaarsuse ja müügimahtude kasvule.

Tootja koduleht: http://migueltorres.cl


Auhinnad

Grand Prix (žürii eripreemia) - Vinexpo 2007, France - Gold Medal; Wines of the Year Competition 2008, Finland - Gold Medal; MUNDUS vini 2010, Germany - Gold Medal; MUNDUS Vini 2011, Germany- Gold Medal

Hind

8,99 / pudel

Liitrihind: 11,99/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 8,99