Torres Santa Digna Merlot 75cl

Torres Santa Digna Merlot 75cl

Tšiili

Central Valley

S.V. Miguel Torres S.A.

75cl

8410113005182

13,5%

Geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Santa Digna Merlot hõrgutavalt intensiivses aroomis kerkivad esile ploomi ning maasikamoosi nüansid segatuna vürtsikate vanilje ja lagritsa nootidega. Maitse on kütkestav ja elegantne, mida rikastavad tammes küpsemisest tulenevad röstised noodid ning kauakestev vürtsikas järelmaitse. 70% veinist on küpsenud 6 kuud Ameerika tammevaadis. Säilitamispotentsiaal 5-7 aastat.


Tarbimissoovitus

Suurepärane sobivus kaunviljade, valge liha aga ka küpsetatud, grillitud või praetud kala nagu meriangerja või merilatika kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Torrese perekond on viinamarjakasvatusega seotud juba 17. saj. ning lisaks veinivalmistamisele Hispaanias, omandas Don Miguel Torres 1979. aastal Curico’s väikese veinikeldri olles esimene välismaalane investeerimaks Tšiili viinamarjakasvatusparadiisi. Miguel Torres Chile’t võib uhkusega nimetada tõeliseks pioneeriks Tšiilis olles esimene, kes tutvustas uusi veinivalmistamise tehnoloogiaid: võttis kasutusele roostevabast terasest mahutid ja Prantsuse tammevaadid. Lisaks on ta andnud suure panuse Tšiili veinide populaarsuse ja müügimahtude kasvule.

Tootja koduleht: http://migueltorres.cl

Hind

6,90 / pudel

Liitrihind: 9,20/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,90

Balmerk soovitab