Väärtveini Trio kinkekomplekt

Väärtveini Trio kinkekomplekt

, ,

Kuiv

Iseloomustus

See ilus kingitus sobib väärtveine hindavale inimesele. Kõrge säilituspotentsiaaliga veinid!

Kinkekomplekti kuulub:

Torres Salmos 75cl
Tommasi Ripasso Il Sestante 75cl
Tenuta Guado al Tasso Il Bruciato Bolgheri DOC Rosso 75cl
Kinkekarp

Torres Salmos – Valmistatud Garnacha, Syrah, Carinena viinamarjadest. Laagerdunud 9 kuud uues Prantsuse tammevaadis. Vein on sügavpunase värvusega,aroom on väga väljendusrikas, liköörjas, puuviljane. Maitse on mahlane, piprane, liköörjas,röstine, tunda kirsi nüanssi. Sobib ideaalselt ulukiliha, sealiha ja lambaliha kõrvale.

Tommasi Ripasso Il Sestante – Aroomis on tunda musta pipart koos kuivatatud marjadega. Maitselt on vein täidlane, vürtsine, küpsed kirsid, väga rikkalik ja pika järelmaitsega. Veini valmistamise käigus on valmivale veinile lisatud Amarone valmistamiseks kasutatud kuivatatud marju. Sellest tehnikast tulenevalt nimetatakse ka veini Ripasso’ks. Sobib ideaalselt punaste liharoogadega, grillitud loomafilee, ulukid ja küpsed juustud.

Tenuta Guado al Tasso Il Bruciato Bolgheri DOC Rosso – Ajalooline Guado al Tasso veinimõis asub mitte väga kaugel Firenzest, maaliliste viinamarjaaedade vahel, ümbritsetuna idüllilise kuppelmaastikuga. Veinist hoomame pehmeid vürtsikaid noote, mis on põimunud sametiseks järelmaitseks. Loomalihast ja ulukist valmistatud road, küpsemad juustud.

Suuremas koguses kinkekomplektide tellimisel palume arvestada pikema tarneajaga.

Hind

79,17 / komplekt