Vana Villem Golden Lager Kuldne 33cl

Vana Villem Golden Lager Kuldne 33cl

Eesti

Õllenaut OÜ

33cl

4740158008928

5.0% vol

Õlu

Iseloomustus

Vana Villem Kuldse puhul sai eeskujuks klassikaline saksa laager-tüüpi õlu, pigem pehme ja veidi ümara maitsestruktuuriga, valmistatud saksa linnastest ja humalatest. Alkoholisisaldus on pigem mõõdukas, järelmaitses tunneme kergelt röstleiba ja õrna humalat.
Toode sisaldab allergeene: odra- ja nisulinnaseid.


Tarbimissoovitus

Vana Villemi Kuldne on kui kohtumine vana hea sõbraga, keda tead ja tunned aastakümneid, kuid kellega kohtumine on alati ülimalt mõnus ja nauditav. Need on õlled, mis võiksid sobida paljudele, nii igapäevasele pubikliendile kui ka „pühapäevaõlletajale“, meestele ja naistele, toidu juurde ja saunatamise kõrvale.


Lisainfo

Õllenaudi lugu algas aastal 2009, mil hobipruulija Ilmar tegi esimesed õllepruulimise katsetused. Sõprade ja tuttavate tunnustuse toel sündiski mõned aastad hiljem Õllenaudi pruulikoda. Tänaseks on Õllenaut kasvanud arvestatavaks tegijaks Eesti käsitööõlle turul. Lisaks koduturule leiab Õllenaudi tooteid ka Põhjamaadest ja teistest Euroopa riikidest. Õllenaudi pruulikoja südameks on Baltimaade üks modernsemaid pruulikodasid, mida toetavad energiatõhusad ja efektiivsed tehnilised lahendused. Õllenaudi käekirjaks on lihvitud ja tasakaalustatud maitsed, veatu kvaliteet ja mängulise disainikeelega pakend. Õllenaut annab mahule maitset!

Hind

2,90 / pudel

+ 0,10 pant

Liitrihind: 8,79/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 8,70