Logi sisse

Registreeri

  • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Kontakt


Üldised andmed

Balmerk Estonia OÜ

Aadress

Lõõtsa 8a,
11415 Tallinn, Eesti

Kontaktid

Administratsioon

(+372) 659 9500

balmerk@balmerk.ee


E-pood ja Finewine Ateljee

Finewine

Aadress

Lõõtsa 5,
11415 Tallinn, Ülemiste City

Kontaktid

Finewine Ateljee ja e-poe klienditeenindus

Lahtiolekuajad E-R kell 10-18

info@finewine.ee

5191 2127

Lõõtsa 5, 11415 Tallinn


Ladu, müügisekretärid

Vinare Logistika OÜ

Aadress

Kõrtsi tee 3, Lehmja küla, Rae vald
75306 Harjumaa

Kontaktid

(+372) 6599 597

(+372) 6599 598

(+372) 6599 599

(+372) 6599 590

tellimus@balmerk.ee

Vinare Logistika vaade Tartu maanteelt

Müügiesindajad

Tallinn

Kalev Kilumets

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5354 3464
Email: kalev.kilumets@balmerk.ee

Tallinn

Kaspar Neemesto

Müügiesindaja

Tel: (+372) 509 1239
Email:

Tallinn

Janar Urva

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5801 4796
Email: janar.urva@balmerk.ee

Harju maakond

Tarvo Suvi

Müügiesindaja

Tel: (+372) 504 4124
Email: tarvo.suvi@balmerk.ee

Harju, Rapla maakond

Egge Metsis

Müügiesindaja

Tel: (+372) 528 5142
Email: egge.metsis@balmerk.ee

Harju maakond

Guido Kutser

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5348 2140
Email: guido.kutser@balmerk.ee

Tartu

Kaupo Ots

Müügijuht

Tel: (+372) 515 4257
Email: kaupo.ots@balmerk.ee

Tartu, Tartumaa

Andrus Undrest

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5344 0783
Email: andrus.undrest@balmerk.ee

Põlva, Võru, Valga, Otepää

Maret Janson

Müügiesindaja

Tel: (+372) 521 2029
Email: maret.janson@balmerk.ee

Ida-Virumaa

Tarvo Aamer

Müügiesindaja

Tel: (+372) 504 9277
Email: tarvo.aamer@balmerk.ee

Lääne-Virumaa

Vello Seinpere

Müügijuht

Tel: (+372) 510 9242
Email: vello.seinpere@balmerk.ee

Pärnu, Lääne-Eesti

Heivi Paavo

Müügijuht

Tel: (+372) 510 4646
Email: heivi.paavo@balmerk.ee

Viljandimaa, Jõgevamaa

Kaimo Mäeorg

Müügiesindaja

Tel: (+372) 520 0209
Email: kaimo.maeorg@balmerk.ee

Järvamaa

Olavi Peterson

Müügiesindaja

Tel: (+372) 507 4292
Email: olavi.peterson@balmerk.ee

Saaremaa

Gerda Uussaar

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5697 7633
Email: gerda.uussaar@balmerk.ee


Horeca

Kristjan Ots

HoReCa müügidirektor

Tel: (+372) 504 5293
Email: kristjan.ots@balmerk.ee

Tõnis Kuuskmann

HoReCa müügijuht

Tel: (+372) 5850 3229
Email: tonis.kuuskmann@balmerk.ee

Aivar Peeduli

HoReCa müügijuht

Tel: (+372) 5346 2522
Email: aivar.peeduli@balmerk.ee

Kirsika Voksepp

HoReCa müügijuht

Tel: (+372) 521 0770
Email: kirsika.voksepp@balmerk.ee