Bойти

Register

  • Корзина пуста.
Hазад

Контакт


Общая информация

Balmerk Estonia OÜ

Address

Lõõtsa 8a,
11415 Tallinn, Eesti

Kонтакты

Администрация

(+372) 659 9500; 659 9550

balmerk@balmerk.ee


Интернет-магазин и Ателье вин FineWine

Finewine

Address

Lõõtsa 5,
11415 Tallinn, Ülemiste City

Kонтакты

Обслуживание клиентов

Часы работы П-П 10-18

info@finewine.ee

5191 2127

Lõõtsa 5, 11415 Tallinn


Склад, заказы

Balmerk Estonia OÜ

Address

Kõrtsi tee 3, Lehmja küla, Rae vald
75306 Harjumaa

Kонтакты

(+372) 6599 597

(+372) 6599 598

(+372) 6599 599

(+372) 6599 590

tellimus@balmerk.ee

Vinare Logistika vaade Tartu maanteelt

Sales Representatives

Tallinn

Kaspar Neemesto

Müügiesindaja

Ph: (+372) 509 1239
Email: kaspar.neemesto@balmerk.ee

Tallinn

Janar Urva

Müügiesindaja

Ph: (+372) 5801 4796
Email: janar.urva@balmerk.ee

Harju maakond

Tarvo Suvi

Müügiesindaja

Ph: (+372) 504 4124
Email: tarvo.suvi@balmerk.ee

Harju, Rapla maakond

Egge Metsis

Müügiesindaja

Ph: (+372) 528 5142
Email: egge.metsis@balmerk.ee

Harju maakond

Guido Kutser

Müügiesindaja

Ph: (+372) 5348 2140
Email: guido.kutser@balmerk.ee

Tartu, Tartumaa

Andrus Undrest

Müügiesindaja

Ph: (+372) 5344 0783
Email: andrus.undrest@balmerk.ee

Põlva, Võru, Valga, Otepää

Maret Janson

Müügiesindaja

Ph: (+372) 521 2029
Email: maret.janson@balmerk.ee

Ida-Virumaa

Tarvo Aamer

Müügiesindaja

Ph: (+372) 504 9277
Email: tarvo.aamer@balmerk.ee

Viljandimaa, Jõgevamaa

Kaimo Mäeorg

Müügiesindaja

Ph: (+372) 520 0209
Email: kaimo.maeorg@balmerk.ee

Järvamaa, Lääne-Virumaa

Olavi Peterson

Müügiesindaja

Ph: (+372) 507 4292
Email: olavi.peterson@balmerk.ee

Saaremaa, Hiiumaa, Haapsalu

Gerda Uussaar

Müügiesindaja

Ph: (+372) 5697 7633
Email: gerda.uussaar@balmerk.ee

Lääne-Eesti

Heivi Paavo

Piirkondlik müügijuht

Ph: (+372) 510 4646
Email: heivi.paavo@balmerk.ee

Lõuna-Eesti

Kaupo Ots

Piirkondlik müügijuht

Ph: (+372) 515 4257
Email: kaupo.ots@balmerk.ee


Horeca

Tõnis Kuuskmann

HoReCa müügijuht

Ph: (+372) 5850 3229
Email: tonis.kuuskmann@balmerk.ee

Aivar Peeduli

HoReCa müügijuht

Ph: (+372) 5346 2522
Email: aivar.peeduli@balmerk.ee

Ertti Hinn

HoReCa müügijuht

Ph: (+372) 5340 3972
Email: ertti.hinn@balmerk.ee