Casa Charlize Toscana Bianco IGT 75cl

Casa Charlize Toscana Bianco IGT 75cl

Itaalia

Toscana

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158007662

12,5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Poolkuiv

Kerge

,

10 - 12 °C

Iseloomustus

Värvuselt õlgkollane, kerge roheka varjundiga. Lillelise aroomiga, tunda troopiliste puuviljade noote. Maitse meeldivalt pehme ja mahlakalt puuviljane.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi aperitiiviks, kuid hea valik ka kala ja linnulihast roogade kõrvale.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Vürtsikas
Aperitiiv
Värsked juustud

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.


Auhinnad

Itaalia Veinipidu Haapsalus 2019 - 3. koht

Hind

6,50 / pudel

Liitrihind: 8,67/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,50

Balmerk soovitab