Chapoutier Marius Syrah 75cl

Chapoutier Marius Syrah 75cl

Prantsusmaa

Rhone Valley

Maison M.Chapoutier

75cl

3391180017597

12.0% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Ilusa sügava rubiinpunase värvusega aromaatne ja intensiivne vein. Aroomis tunda purustatud vaarikat, murelit ja mustsõstart. Maitse puhas ja elegantne, tunda pehmeid tanniine ja mõnusat värskust.
Vein on laagerdunud settel 5-8 kuud terasvabast vaatides.

Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi tavalise või pudelkõrvitsast valmistatud pajaroogade, erinevate vürtside ja röstitud mandlitega.
Veinil on arengupotentsiaali 2-3 aastat

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja koduleht: https://www.chapoutier.com/en/

Hind

21,19 / pudel

Liitrihind: 28,25/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 21,19