Don Simon 100% apelsinimahl viljalihaga 200cl tetra

Don Simon 100% apelsinimahl viljalihaga 200cl tetra

Hispaania

J. Garcia Carrion S.A.

200cl

8410261608808

,

Iseloomustus

Don Simon apelsinimahl on pressitud värsketest apelsinidest ning sisaldab viljaliha. Apelsinimahl, mis ei ole valmistatud kontsentraadist, on rikas C vitamiini poolest. 100 ml Don Simon apelsinimahla päevas täidab 50 % päevasest C-vitamiini vajadusest.
Don Simon apelsinimahl on valmistatud 100% Valenciast pärit apelsinidest. Apelsinid pressitakse 24 tunni jooksul peale korjet, et säilitada naturaalsus ja värskus. Apelsinimahl pastöriseeritakse väga lühikest aega kõrgel temperatuuril (tavaliselt 15-30 sekundi jooksul ) ning jahutatakse kiirelt, et säilitada mahla naturaalne värv ja väärtuslikud vitamiinid.
Don Simon apelsinimahl on enimmüüv apelsinimahl Eestis (Nielsen 2021).

Koostisosad: 100% apelsinimahl.
Toiteväärtus 100 ml kohta:
energiasisaldus 184 kJ/43 Kcal, rasva 0,1g,
millest küllastunud rasvhappeid 0g, süsivesikuid 10g, millest suhkruid 10g, kiudaineid 0,2g, valke 0,6g, soola 0,01g,
C-vitamiini 40mg (50% võrdluskogusest).


Tarbimissoovitus

Loksuta pakendit enne serveerimist, et ühtlustada sisu ja säilita avatud pakendit külmikus.


Lisainfo

Don Simon kaubamärk loodi 1982 aastal Hispaanias perefirmale kuuluva J. Garcia Carrion S.A poolt. Tänaseks on Don Simon enimmüüv mahla kaubamärk Hispaanias ning tuntud ka terves maailmas.
Perekonnale kuulub Huelva linna lähedal 1500 hektarit põllumaad, kus kasvatatakse apelsine orgaanilisel meetodil. Lisaks ostetakse puuvilju ka kohalikelt farmeritelt, toetades sellega kohalikku majandust.
Don Simoni tehases pööratakse suurt tähelepanu keskkonna säästmisele. Pressitud apelsinide koortest valmistatakse loomasööda graanuleid ja eeterlikke õlisid, mida kasutatakse parfümeerias.
Viljapuude kastmisel kasutatakse niisutamise meetodit, mis tagab puude kastmiseks vajaliku koguse vett, et ei tekiks vee ületarbimist. Samuti on neil oma veereservuaar, et oleks võimalik vett taaskasutada.
Don Simon pöörab suurt rõhku planeedi heaolule ja selle säilitamisele. Kõik 100% värsketest puuviljadest pressitud mahlade tetrapakid on valmistatud 100% taaskasutatavast materjalist, mille valmistamisel on kasutatud 72% ulatuses taimset päritolu. Samuti on pakid valmistatud süsnikuneutraalselt.
Don Simon toetab tervislikku eluviisi ja aktiivset liikumist!

Tootja koduleht: https://familiagarciacarrion.com/en/

Hind

5,99 / tetrapakk

Liitrihind: 3,00/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 5,99