Escada ja gurmee kinkekomplekt
1109500E

Escada ja gurmee kinkekomplekt

Portugal

DFJ Vinhos S.A.

, ,

Poolkuiv

Iseloomustus

Kaunis kingitus sisaldab kerge magusa nüansiga punast Portugali veini, Michel Cluizeli šokolaadi ning gurmeehõrgutisi Itaaliast.

Kinkekomplekti kuulub:

Escada Touriga Nacional 75cl
Michel Cluizel 72% 70g
Frantoio päikesekuivatatud tomatid 200g
Frantoio Taggiascha oliivid extra vergine oliiviõlis 180g
Kinkekarp

Escada Touriga Nacional 75cl – Escada vein pärineb Euroopa kõige läänepoolsemast veinipiirkonnast, 40 km kaugusel Lissabonist asuvatest mägedest ja orgudest. Touriga Nacional on üks Portugali nooblimatest viinamarjadest, mida tihti kasutatakse portveini valmistamiseks, kuid üha rohkem ka hinnatud kuivade punaveinide jaoks.
Vein on värvuselt mustjaspunane. Aroomis tunda põldmarja, mis kandub üle ka maitsesse. Väga heas tasakaalus – pehme, siidine, mahlane ja moosine, kus tunda ka kerget vürtsikust. Järelmaitses olemas elegantne viimistlus. Tõeliselt hea veinileid Portugalist!

Suuremas koguses kinkekomplektide tellimisel palume arvestada pikema tarneajaga.


Lisainfo

DFJ Vinhos on rajatud 1998.aastal, kus veinimõisa omanikuks ja peamiseks veinimeistriks on José Neiva Correia. Tema üheks veini tootmise filosoofiaks on põhimõte, et tuleb toota veine, mida inimesed juua soovivad. Ta on pälvinud ka kõige tähtsama Portugali veinide auhinna „MISTER WINE 2013“.
DFJ Vinhos on ülemaailmselt võitnud hulgaliselt veiniauhindasid, alates 2010.aastast 2575 auhinda, sh kahel viimasel aastal „Best Producer Portugal“ tiitli Berliinis. DFJ Vinhos omab 250h veiniaedasid Lissaboni veiniregioonis ja nende keskmine toodang aastas ulatub 7 miljoni liitrini. 98% toodangust eksporditakse rohkem kui 50 erinevasse riiki üle maailma.

Tootja koduleht: http://en.dfjvinhos.com/

Hind

25,75 / komplekt