Farmer’s Coffee by Pedro Veloso Jahvatatud Hele Röst 220g

Farmer’s Coffee by Pedro Veloso Jahvatatud Hele Röst 220g

Brasiilia

Coffee People OÜ

4744286010327

Iseloomustus

Farmer´s Coffee puhul on tegemist uue kohvisarjaga, mille eesmärk on pakkuda kõrgelt hinnatud kohvi võimalikult hea hinnaga!
Farmer´s Coffee Brasiilia erikohvi ehk speciality coffee on valmistatud kohvisordist Red Catuai. Kasvatatud ja korjatud otse Brasiilia südamest, Pedro Veloso istandusest, kus iga samm on läbimõeldud ja suunatud parima kvaliteedi tagamisele. Istanduse omanik, Pedro Veloso on pühendanud aastaid erikohvi kasvatamisele, tuues esile Brasiilia kohvi unikaalse maitseeripära.
Pedro Veloso kohv pakub unikaalset maitseelamust, mille iseloomulikud jooned on kerge pähklisus ja hõrk magusus.
Oleme uhked, et saame osa sellest kohvikunstiteosest, mis kannab endas Brasiilia kohvi pärandit ja Pedro Veloso kirglikku tööd.
Kui otsid kohvi, mis rõõmustab Sinu maitsemeeli ning pakub kvaliteeti ja naudingut, siis on Farmer´s Coffee Brasiilia erikohv täiuslik valik!


Tarbimissoovitus

Valmistusviisid: Chemex, V60, Kalita, presskann, otse tassi, filterkohvimasin
60-70g kohvi 1 l vee kohta.


Lisainfo

Coffee People on kõrgtehnoloogiline ja loodussäästlik Eesti käsitööröstla, mis asutati 2007. aastal Gourmet Coffee nime all.
Coffee People hangib erinevatest maailmaosadest puhtaid, mägedel kasvatatud kohvisid, mis pakuvad naudingut nii kodus kui kontoris.
Maailma parimate kohviistanduste saake leiavad teile otse farmeritelt kaks eestlastest kohvikohtunikku, Annar Alas, rahvusvaheliselt sertifitseeritud World Barista Championship´i kohtunik ja rohelisi kohvisid hindava komisjoni Cup of Excellence´i kohtunik Heili Politanov.

Tootja koduleht: http://www.coffeepeople.ee/

Hind

5,33 / pakk

Kogus kastis: 30

Minimaalne ostusumma: 5,33