Frapin Cigar Blend XO Grande Champagne Cognac 70cl giftbox

Frapin Cigar Blend XO Grande Champagne Cognac 70cl giftbox

Prantsusmaa

Cognac

SNC Frapin

70cl

3275852131708

40.0% vol

Cognac

Iseloomustus

Cigar Blend konjakis on kasutatud aastatepikkusi teadmisi, et luua täidlase lõhna, kontsentreeritud maitsebuketi ja ilusa pika järelmaitsega kaunis jook.
Konjak on laagerdunud niisketes keldrites Limousini tammevaatides, mis annab konjakile intensiivseid vaniljenoote. Peale 20 aastat laagerdumist võib selles eau-de vies tunda portveini ja puidust sigarikarpide lõhna, mis on omane just Grande Champagne konjakile.
Värvuselt meenutab Cigar Blend mahagoni vihjetega vasele. Aroomis tunda vaniljet, kuivatatud puuvilju kreeka- ja sarapuu pähkleid. Maitselt on see väärikas konjak kompleksne, tasakaalukas, milles tunda õrnu vihjeid puidususele.
Cigar Blendil on väga rikkalik ja pikk järelmaitse. Pehmed ja vaniljesed puidutanniinid teevad selle konjaki ideaalseks nautimiseks sigarite kõrvale.


Lisainfo

Cognac Frapin on tunnustatud Prantsusmaa konjakiperekond, kelle juured ulatuvad XIII sajandisse. Konjakimaja valdused on kõik Grand Champagne piirkonnas Segonzac’ linna ümbruses, seega klassifitseeruvad kõik Frapin konjakid Grand Champagne Premier Cru kvaliteediklassi. Frapin konjakid laagerduvad tammevaatides kuni 2 korda kauem kui sama kvaliteediklassi (VS, VSOP, XO jne) joogid keskmiselt. Tulemuseks on ümaram, pehmem ja vaniljesem stiil, sügavam toon ja pikem järelmaitse.

Tootja koduleht: http://www.cognac-frapin.com/


Auhinnad

2023 Cognac Master- Gold medal

2023 ISW-DE- Gold Medal

2022 Ultimate Spirits Challenge- UK 93/100 „Great Value“

2020 The Cognac Master Asia- Master

2020 World Cognac Awards UK- Gold Medal

Hind

147,32 / pudel

Liitrihind: 210,46/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 147,32