Old Gruzia Alazani White 75cl

Old Gruzia Alazani White 75cl

Gruusia

Kakheti

Teliani Valley JSC

75cl

4860065012723

12.0% vol

Geograafilise tähisega vein

Valge

Poolmagus

Kergelt täidlane

8 - 10 °C

Iseloomustus

Alazani orus valmivatest Rkatsiteli viinamarjadest valmistatud vein. Õlgkollase tooniga, meeldiva värske aroomiga poolmagus valge vein. Maitse on tulvil puuviljalist küpsust, mida täiendab harmooniline magususe ja happesuse tasakaal. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Suurepärane seltskonnajook, mis sobib hästi erinevate dessertide kaaslaseks ning kuivatatud puuviljade ja pähklite juurde.

Vürtsikas

Lisainfo

1997. aastal asutatud Teliani Valley veinimaja on traditsioonilise Gruusia veinitootmise järeltulija. See rajati Tsinandali piirkonnas kuulsaid Teliani Valley margiveine valmistava tehase asemele, mis pudeldas oma esimese veini 1893. aastal. Tänu pinnase ja mikrokliima eripäradele on Tsinandali piirkond alati olnud Gruusia veinikultuuri südameks. Aastatepikkune pühendumus ja järjepidev areng on tõstnud Teliani Valley veinid enimmüüdud veinideks nende kodumaal Gruusias – ligi 40% kogu veiniturust. Veinimaja toodangu kõrge kvaliteedi eest räägivad ka veinidele omistatud auhinnad erinevatelt rahvusvahelistelt veinikonkurssidelt.

Tootja koduleht: http://www.telianivalley.com/en

Hind

5,99 / pudel

Liitrihind: 7,99/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 5,99