Pere Ventura Vintage Rose Gran Reserva Cava 75cl giftbox

Pere Ventura Vintage Rose Gran Reserva Cava 75cl giftbox

Hispaania

Cava

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998752202

12.0% vol

,

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Roosa

Kuiv

Täidlane

7 - 9 °C

Iseloomustus

Vintage Rose Gran Reserva Brut on vaskpunase tooniga, väga aromaatne (punased marjad, aromaatsed ürdid, vürtsid, valge pipar), värske, delikaatne ja maitseküllane. Tegemist on aastakäigu (millessimé/vintage) cavaga, mida toodetakse ainult neil aastatel, kui parimad valitud viinamarjad vastavad kõrgeimatele kvaliteedi standarditele. Vaid nii on võimalik parimal viisil esindada ning väljendada Pere Ventura terroir identiteeti ja brändi ennast. Vintage Rose on elegantne ja kreemjas gastronoomiline cava, mis on täidlane ja kaua kestva karakteriga, rikkalik, väljendusrikas ja peen. Vintage Rose on osa Vintage Collectionist ehk Ambassador Collectionist: elegantne, eriline ja naudingut pakkuv. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Vintage Rosed sobib nautida nii iseseisvalt aperitiivina kui ka desserdiga, milles on näiteks tumedat šokolaadi ja punaseid marju. Aga samuti koos rasvase kalaga (lõhe), pastaga, salatitega.


Lisainfo

Kataloonia cava-pealinnas Sant Sadurni d’Anoia (Penedes), señor Pere Ventura poolt 1992 aastal asutatud cava-maja on tänaseks komeedina tõusnud cava maailma tippu. Cava on Pere Ventura geenides – tema vana-vanaisa oli üks traditsioonilisel šampanjameetodil cava valmistamise pioneere. Penedes on cava jaoks parim kasvuala aromaatsetele Macabeo, Xarel-lo ja Parellada viinamarjadele. Vahemerelt hoovav jahedam õhumass kultiveerib viinamarjades vajalikku värskust ja happesust, samas tagab pikk päikeseline periood viinamarjade lõpuni küpsemise. Kõike seda toetab jätkusuutlik mahepõllundus, mis on señor Pere Ventura südameasi. Nii see „täht“ ongi sündinud.

Tootja koduleht: https://pereventuragroup.com/

Hind

72,96 / pudel

Liitrihind: 97,28/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 72,96