Perepelka Domashnyaya Vodka 50cl

Perepelka Domashnyaya Vodka 50cl

Ukraina

Bayadera Group

50cl

4820080725428

40.0%

Viin

Iseloomustus

Kooslus tehnoloogiast ja loodusest. Perepelka tooteid iseloomustab pikk viinatootmise kogemus ja uusimad tootmise seadmed. Bayadera Grupi tootevalikusse kuuluvad enimhinnatud viinabrändid maailmas. Perepelka Domashnyaya Vodkat iseloomustab vuti muna ja seda nii kujunduses kui ka maitses. Vuti muna valget ja kaerahelbeid kasutakse tootmisprotsessis, et anda viinale eriti pehme maitse ja õrn ning vaevu tuntav aroom. Pudeli kuju ja etikett on inspireeritud vuti munast. Vuti muna valge ja kaerahelbed on uudne lähenemine viinatootmise protsessis kuna vuti muna ei sisalda salmonelloosi bakterit.


Tarbimissoovitus

Maheda maitse ja peaaegu lõhnatu viin puhtalt tarbimiseks kui ka kokteilidesse. Sobib suurepäraselt Ukraina ja Vene roogadega. Samuti liha ja kalaroogadega.


Lisainfo

Drinks International hinnagul kuulub Bayadera Gruppi kuuluv Hlibny Dar Vodka top 5 enim müüva viina kaubamärgi hulka maailmas. Hlibny Dar Vodka kuulub legendaarsesse “The Millionaires Club” klubisse (7,5M 9L kasti; 2019a) ja on jätkuvalt tõusutrendis.

Hind

11,03 / pudel

Liitrihind: 22,06/L

Kogus kastis: 20

Minimaalne ostusumma: 11,03

Balmerk soovitab