Valpolicella Superiore ja gurmee kinkekomplekt (Nr. 9)

Valpolicella Superiore ja gurmee kinkekomplekt (Nr. 9)

Itaalia

Tommasi Viticoltori

, ,

Punane

Kuiv

Kerge

Iseloomustus

See ilus kingitus sobib ideaalselt Vahemere köögi austajaile. Antud vein pälvis selle aasta Haapsalu veinipäevadel “Rahva lemmik” tiitli!

Kinkekomplekti kuulub:

Tommasi Rafael Valpolicella Classico Superiore 75cl
Michel Cluizel Crunchy Chocolate and Caramel 100g
Frantoio taggiasche oliivid 180g
Frantoio päikesekuivatatud tomatid 200g
Kuldne kinkekarp


Tarbimissoovitus

Tommasi Rafael Valpolicella Classico Superiore – Kauni rubiinpunase tooniga ühe-aia Valpolicella. Aroomilt on vein lopsakalt marjane, domineerivad eeskätt punased viljad – kirsid, sõstrad, kergelt ka metsmaasikat. Maitsepaletil on tunda samuti viiteid magusatele kirssidele, pehmetele vürtsidele. Üldmulje on väga hästi tasakaalus.
Toidusobivus: mõõdukalt vürtsised pastaroad, pizza, kergemad suupisted, pasteedid, jõulisemad kalaroad.


Lisainfo

Tommasi on Veneto piirkonna juhtivaid veinitootjaid ja nende perekond on seal veini valmistanud aastast 1902. Nende esivanemate tillukesest veiniaiast Valpolicella Classico alal, on tänaseks välja kasvanud väiksemat sorti veiniimpeerium viinapuuaedade ja veinimõisatega erinevates Itaalia piirkondades – Põhja-Itaalias Venetos ja Lombardias, Toskaanas Maremmas ja kuulsas Montalcinos ning Lõuna-Itaalias Puglias.
Kõike seda juhib Tommaside neljas põlvkond ja veinivalmistamisse on kaasatud koguni 9 liiget, mis iseloomustab pereettevõtte pikaajalisi traditsioone ja tugevust.

Tootja koduleht: http://www.tommasiwine.it/


Auhinnad

Hind

29,90 / komplekt

Vabandame, antud toode on hetkel läbi müüdud

Dunker soovitab