Chic Barcelona Brut Cava 75cl

Chic Barcelona Brut Cava 75cl

Hispaania

Penedes

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998221753

11,5%

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Valge

Kuiv

Kerge

, ,

5 - 6 °C

Iseloomustus

Chic Barcelona Cava on valmistatud Penedès regioonis kasvatatud Macabeo (35%), Xarel-lo (35%) ja Parellada (30%) viinamarjadest.
Traditsioonilisel meetodil valmistatud cava on seisnud settel minimaalselt 11 kuud. Peene ja püsiva mullitusega caval on roheka varjundiga säravkollane värvus. Aroomis domineerivad tsitruselised noodid, laim ja roheline õun. Elegantne ja eristuv maitsepalett pakub värskendavat happesust ja valgete puuviljade nüansse.


Tarbimissoovitus

Chic Barcelona Cava on hõrk aperitiiv, ideaalne kaaslane mereandide ning soolaste tortide ja salatite kõrvale.

Kala
Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

Kataloonia cava-pealinnas Sant Sadurni d’Anoia 1990-ndatel energilise ja ettevõtliku noormehe Pere Ventura poolt loodud cava-maja on tänaseks tõusnud edukaks vahuveinitootjaks kogu maailma kontekstis. Cava on Pere Ventura geenides – juba tema vana-vanaisa oli üks niinimetatud šampanjameetodil cava valmistamise pioneere. Penedes on unikaalne kasvuala aromaatsetele Macabeo, Xarel.lo ja Parellada viinamarjadele. Vahemerelt hoovav jahedam õhumass lisab viinamarjade maitsebuketile värskust ja happesust, samas tagab piisav hulk päikesepaistelisi päevi viinamarjade küpsemise korjeajaks. Mahepõllundus on ka Pere Ventura viinamarjakasvatajate viimase aja filosoofiaks saanud.

Tootja koduleht: http://www.pereventura.com

Hind

6,50 / pudel

Liitrihind: 8,67/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,50

Dunker soovitab