Gran Mirador Dark Blend 75cl

Gran Mirador Dark Blend 75cl

Hispaania

Valencia

Bodegas Gran Castillo

75cl

4740158007761

12.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Gran Mirador Dark Blend on kirka tooniga poolkuiv vein, mille aroomibukett on jõuline. Lisaks tunda vihjeid küpsetele marjadele, idamaistele vürtsidele. Laagerdunud 6 kuud Ameerika ja Prantsuse tammevaatides. Maitsepalett on kompleksne, mitmekihiline. Värskematele puuviljalistele nüanssidele sekundeerivad vürtsikamad aktsendid, tänu mõõdukale tanniinsusele on veini struktuur heas tasakaalus. Cabernet Sauvignon osakaal on 50%, Monastrellil 50%.Veinipudeli teeb eriliseks ainulaadne ja luksuslikult sametine etikett. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne kaaslane ulukilihast roogade ja küpsete juustude kõrvale. Kuna vein vajab avanemiseks aega, on dekanteerimine äärmiselt soovituslik.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

Bodegas Gran Castillo on asutatud 1927.aastal Hispaanias ja kuulub Swiss Schenk Group´i, mis on veinisektoris üks juhtivamaid ettevõtteid Euroopas. Tänaseks on Bodegas Gran Castillo üks tähtsamaid veinitootjaid Hispaanias Valencia piirkonnas.
Schenki kontsern asutati Šveitsis juba 1893. aastal. Selle asutaja Arnold Schenki visioon oli luua veini konglomeraat Euroopa tasandil. Sada aastat hiljem on Schenkil osalused Šveitsis, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Saksamaal, Beneluxi riikides ja Ühendkuningriigis. See üleeuroopaline struktuur on teinud Schenkist veinisektori ainulaadse ettevõtte.
Schenki kontsern hõlmab protsessi kõiki etappe alates viinamarjaistanduste haldamisest kuni otsemüügini, pöörates erilist tähelepanu Euroopa turustruktuuridele. Schenk on säilitanud oma kohustuse toota kvaliteetveini, investeerides inimressurssidesse ja tehnoloogiasse kogu Euroopas.

Hind

6,50 / pudel

Liitrihind: 8,67/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,50