Gran Mirador Red Blend 75cl

Gran Mirador Red Blend 75cl

Hispaania

D.O.P. Valencia

Bodegas Gran Castillo

75cl

4740158007785

12,0%

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Poolmagus

Kergelt täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Malolaktiline kääritamine ja 4 kuud prantsuse tammest vaatides küpsemine on vorminud veini aroomi ja maitsepaleti küpseks ja sametiselt pehmeks. Veinis on rikkalikult viiteid arooniale, tumedatele kirssidele, saatjaks õrnad vihjed vanillile ja mündile. Cabernet Sauvignoni osakaal veinis on 75%, Monastrelli 25%.


Tarbimissoovitus

Sobilik erinevate liha- ja pastaroogade ja küpsete juustudega.

Grill

Lisainfo

Bodegas Gran Castillo on asutatud 1927.aastal Hispaanias ja kuulub Swiss Schenk Group´i, mis on veinisektoris üks juhtivamaid ettevõtteid Euroopas. Tänaseks on Bodegas Gran Castillo üks tähtsamaid veinitootjaid Hispaanias Valencia piirkonnas.
Schenki kontsern asutati Šveitsis juba 1893. aastal. Selle asutaja Arnold Schenki visioon oli luua veini konglomeraat Euroopa tasandil. Sada aastat hiljem on Schenkil osalused Šveitsis, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Saksamaal, Beneluxi riikides ja Ühendkuningriigis. See üleeuroopaline struktuur on teinud Schenkist veinisektori ainulaadse ettevõtte.
Schenki kontsern hõlmab protsessi kõiki etappe alates viinamarjaistanduste haldamisest kuni otsemüügini, pöörates erilist tähelepanu Euroopa turustruktuuridele. Schenk on säilitanud oma kohustuse toota kvaliteetveini, investeerides inimressurssidesse ja tehnoloogiasse kogu Euroopas.

Hind

5,50 / pudel

Liitrihind: 7,33/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 5,50

Balmerk soovitab