Mas Pere Brut Reserva Cava 75cl

Mas Pere Brut Reserva Cava 75cl

Hispaania

Cava

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998258759

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Valge

Kuiv

Kerge

, ,

6 - 7 °C

Iseloomustus

Macabeo viinamari annab cavale elegantsi ja värskuse, Xarel-lo selgroo ja Parellada aromaatsuse. See kooslus sulandub pärlendavaks vahujoogiks peale 18-kuulist pudelikääritamist, mis tõstab joogi Reserva klassi. Veiniringkondades on vaikiv „norm“, et väärt cava algab Reserva´st. Maitse asi. Aga Mas Pere Reserva Brut astub sellest latist julgelt üle. Tihe, peen ja kauakestev mullikee toob esile jasmiini, kuivatatud pähklite ja kergelt mesise aroomi mikstuuri, kuigi jook on klassikaliselt kuiv. Maitselt ergas, kuid sisult varjatud rikkaliku-toekama loomuga. Mineraalsus loob hea silla toiduga paaritamiseks. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Noobel tervitusjook aga ka vääriline kaaslane tapase/suupiste valiku ning vahemere mereanni paella kõrvale.

Kala
Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

MAS PERE on Cava ja Kataloonia piirkonna elustiili suursaadik. MAS PERE austab kohalikke traditsioone ja kultuuri; pühendumine traditsioonilisele vahuveini valmistamise meetodile ja kohalikele viinamarjadele, et tõsta esile Cava õilsust ja päritolu.
MAS PERE esindab uhkusega oma piirkonda ja selle ajalugu, selle inimesi ja nende päritolu, kultuuri, väärtusi ja eluviis. MAS PERE on kõik ühes: vein, kaupmees ja tarbija ehk sõber, kes väärtustab brändikogemust ja teeb teadlikke valikuid.
MAS PERE cava on klassikaline ja rafineeritud – see on maa-alustes keldrites laagerdunud kvaliteetne Cava, mis on toodetud traditsioonilisel viisil tipptasemel tehnoloogia abiga.
Iga hetk muutub eriliseks koos MAS PERE Cavaga.

Tootja koduleht: https://mas-pere.com/


Auhinnad

ESA Aasta Vein 2022 - Pronksmedal

Hind

13,68 / pudel

Liitrihind: 18,24/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 13,68