Torres Gran Coronas Cabernet 75cl

Torres Gran Coronas Cabernet 75cl

Hispaania

Penedes

Miguel Torres S.A

75cl

8410113003119

14,0%

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Vein on laagerdunud 18 kuud tammevaadis, lisaks veel 2 aastat pudelis. Täidlane ümar ja õrn Cabernet Sauvignon koos Tempranilloga annavad sellele punasele kvaliteetveinile suurepärase puuviljamaitse (ploom, kirss). Pehmet puuviljabuketti tasakaalustab tammevaadi vürtsikas tanniin mis avaldub pikas järelmaitses. Gran Coronas Reserva on vein, mis kogub aristokraatlikust veel aastatega.


Tarbimissoovitus

Sobib tugevamate lihatoitudega, juustudega. Huvitava maitseelamuse annab seenekastmetega, india ja mehhiko rahvusroogade või pähklite kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Torrese perekond alustas viinamarjakasvatusega juba XVII sajandil iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis. Torrese veinimaja juhivad siiani vaid pereliikmed. Aastate jooksul on Torres arendanud veinivalmistamist ka väljaspool Hispaaniat, omades muuhulgas viinamarja põlde ka Tšiilis ja Kalifornias. Torrese perekond on võtnud oma südameasjaks investeerida keskkonda ja selle säästmisse, annetada lastekodudesse ja tegeleda Fair Trade projektiga. Torres on läbi aastate omandanud palju tunnustusi: Lifetime Achivement Award, Green Company of the Year, No 1. Winery on the Green List jne. Torres valiti 2014 ja 2015 aastatel maailma hinnatuimaks veinibrändiks Drinks Internationali poolt. Ja uuesti aastal 2017. Tunnustus, mida ükski teine veinimaja pole omanud kolm aastat järjest.

Tootja koduleht: http://www.torreswines.com


Auhinnad

Most Admired Wine Brand 2014 - 2015 - 2017 - 2018

Challenge International du Vin - Gold Medal

Hind

10,90 / pudel

Liitrihind: 14,53/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 10,90

Dunker soovitab