Torres Pazo das Bruxas Albarino 75cl

Torres Pazo das Bruxas Albarino 75cl

Hispaania

Rias Baixas

Miguel Torres S.A

75cl

8410113006998

12,5%

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Instensiivselt aromaatne valge vein, milles tunda floraalseid ning tsitrust ja valget virsikut. Ilusa happe ja puuviljase maitsega vein, millel ilus ja pikk järelmaitse.
Pudeli etiketil on kujutatud metsas tantsivaid Galiitsia nõidu, kes vanal ajal põletades veinivääte kutsusid välja hingi andmaks uutele viinapuudele elujõudu.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt mereandide ja valge kala kõrvale. Juustudest sobivad enim pehmed kitsejuustud.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Torrese perekond alustas viinamarjakasvatusega juba XVII sajandil iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis. Torrese veinimaja juhivad siiani vaid pereliikmed. Aastate jooksul on Torres arendanud veinivalmistamist ka väljaspool Hispaaniat, omades muuhulgas viinamarja põlde ka Tšiilis ja Kalifornias. Torrese perekond on võtnud oma südameasjaks investeerida keskkonda ja selle säästmisse, annetada lastekodudesse ja tegeleda Fair Trade projektiga. Torres on läbi aastate omandanud palju tunnustusi: Lifetime Achivement Award, Green Company of the Year, No 1. Winery on the Green List jne. Torres valiti 2014 ja 2015 aastatel maailma hinnatuimaks veinibrändiks Drinks Internationali poolt. Ja uuesti aastal 2017. Tunnustus, mida ükski teine veinimaja pole omanud kolm aastat järjest.

Tootja koduleht: http://www.torreswines.com


Auhinnad

Most Admired Wine Brand 2014 - 2015 - 2017 - 2018

Hind

11,50 / pudel

Liitrihind: 15,33/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 11,50

Dunker soovitab