Torres Vina Esmeralda Rose 75cl

Torres Vina Esmeralda Rose 75cl

Hispaania

Catalynia

Miguel Torres S.A

75cl

8410113009005

12,5%

Kaitstud päritolunimetusega vein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Vein nagu vahemere värske ja jahutav tuulepuhang.
Õrna lõheroosa pärlendava helgiga Esmeralda Rosé on värske ja aromaatne. Mõnusalt puuviljases maitsebuketis annavad tooni küpsed viljad ja ergutavad tsitrused.


Tarbimissoovitus

Ideaalne salati ja mereandidega. Sobib hästi ka suitsuste kalaroogadega, aasiapäraste toitude ja kitsejuustuga. Suurepärane vein niisama nautimiseks unistamaks päikesest ja puhkusest.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Torrese perekond alustas viinamarjakasvatusega juba XVII sajandil iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis. Torrese veinimaja juhivad siiani vaid pereliikmed. Aastate jooksul on Torres arendanud veinivalmistamist ka väljaspool Hispaaniat, omades muuhulgas viinamarja põlde ka Tšiilis ja Kalifornias. Torrese perekond on võtnud oma südameasjaks investeerida keskkonda ja selle säästmisse, annetada lastekodudesse ja tegeleda Fair Trade projektiga. Torres on läbi aastate omandanud palju tunnustusi: Lifetime Achivement Award, Green Company of the Year, No 1. Winery on the Green List jne. Torres valiti 2014 ja 2015 aastatel maailma hinnatuimaks veinibrändiks Drinks Internationali poolt. Ja uuesti aastal 2017. Tunnustus, mida ükski teine veinimaja pole omanud kolm aastat järjest.

Tootja koduleht: http://www.torreswines.com


Auhinnad

Most Admired Wine Brand 2014 - 2015 - 2017 - 2018

Hind

9,48 / pudel

Liitrihind: 12,64/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 9,48

Dunker soovitab