Mateus Rose 25cl

Mateus Rose 25cl

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

25cl

5601012011203

11,0%

Vein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

5 - 8 °C

Iseloomustus

Mateus kaubamärgi ajalugu ulatub 1942. aastasse, mil Sogrape veinimaja asutaja Fernando van Zeller Guedes lõi tulevikku vaatava kontseptsiooni – innovatiivses ja unikaalses lapikpudelis oleva, ainulaadse maitsega ning kergelt gaseeritud Rosé. See originaalne kombinatsioon ja veini hea kvaliteet tegid Mateus´i tuntuks üle maailma. Tänaseks on Mateus rahvusvaheliselt tuntud veinibränd, mis on esindatud rohkem kui 125-s riigis ja müüdud üle miljardi pudeli.
Mateus Rose on oma olemuselt värske, kerge ja nooruslik. Õrnalt kihiseva järelmaitsega roosa vein, kus tunda vaarika noote. Veinil on intensiivne maitsebukett ja puuviljane aroom. Värvuselt särav ja hele.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi aperitiivina, mereandide, valge liha, roheliste salatite ja grillitud liha kõrvale. Veini sobib ideaalselt kasutada ka alternatiivina vahuveinile.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu

Hind

3,48 / pudel

Liitrihind: 13,92/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 3,48

Dunker soovitab